Виховна робота

Головна » Виховна робота
2023 - 2024 навчальний рік
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

2022 - 2023 навчальний рік

Перемога в VI Регіональному конкурсі словесної творчості
«СВІТ ПРАВДИ І КРАСИ»!
25 травня 2023 р. відбувся завершальний етап Регіонального конкурсу словесної творчості «Світ правди і краси», присвячений вшануванню пам’яті Михайла Стельмаха.
Переможцями конкурсу стали й учні нашого навчального закладу:
Долиняк Дар’я - І місце в номінації «Проза» (8-В клас);
Кушнір Уляна - ІІ місце в номінації «Есеїстика» та ІІІ місце в номінації «Поезія» (9-В клас).
Вітаємо учасниць та наставника Кордонську Альону Василівну з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

Буквар-це чарівний "золотий ключик" до Країни Знань. У шкільній родині 1-В класу відбувся виховний захід "День Букваря".
Діти навчились читати і завершили роботу з першою шкільною книгою.
Це підсумок нелегкого навчального року для першачків. Зібрані зернятка знань проростуть рясним колоссям,а тепло сьогоднішнього дня залишиться спогадом у маленьких дитячих сердечках. Буквар став головною книгою, а Ліцей - рідною домівкою для дітей.
Завдяки воїнам,які обороняють від ворога нашу державу,діти мали змогу вчитись і здобувати знання!!

 

У маленьких патріотів одне бажання-Перемога!! 🇺🇦
 

www.facebook.com/100072230027776/videos/pcb.1917710798583460/3465940407002580

www.facebook.com/100072230027776/videos/pcb.1917710798583460/205458008986074

www.facebook.com/100072230027776/videos/pcb.1917710798583460/763505848609619

Бегалюк Ярослав, учень 1-А класу Ліцею №3, - учасник велопробігу до Дня вишиванки на підтримку ЗСУ!💙💛
Україна переможе!🇺🇦
 

З метою виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої свідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості, здобувачі освіти Ліцею №3 взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Джура - подільський прикордонник» та вибороли призові місця.
Щирі вітання нашим юнакам та дівчатам! Ви справжні українці! 💙💛
 
 
 
 
 
 
 

З Днем вишиванки, мій народе й Україно! Світися сонцем, кожна в ній дитино! Хай кольоровими нитками Бог вам шиє в долю, Лиш мир і спокій, та свободу й волю. 🇺🇦

www.facebook.com/100072230027776/videos/255736830330051

Українські традиції – найкращі. Одягніть свою вишиванку зранку, щоб весь світ дізнався про це. Українські люди – найгарніші. Посміхайтеся, коли будете йти в ній по місту, щоб вам усміхалися навзаєм. З Днем вишиванки! 🇺🇦
Вишиванка – символ України,
Кожної великої родини,
Нашої історії та мови
Залюбки вдягаємо її знову.

 

Щоб навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 16 травня в Ліцеї відбувся День ЦЗ.
Одним із етапів була навчальна евакуація, під час якої і здобувачів освіти, і вчителі показали обізнаність та підготовку з цивільного захисту населення в разі надзвичайних ситуацій.
Допомогу в проведенні Дня ЦЗ надали працівники пожежної частини, які продемонстрували різні види гасіння пожеж, евакуювали потерпілих. Діяли чітко, злагоджено, маючи на меті - допомогти, врятувати, запобігти!
Усі переконалися, що отримані знання та навички знадобляться в житті! 🇺🇦
 

 

«Усе моє, що зветься Україна!- за такою темою проводився щорічний конкурс медіа. Поетичні рядки, що стали крилатим висловом, належать письменниці зі світовим ім‘ям, одній з найвідоміших українок сучасності - Ліні Костенко,яку справедливо називають Генієм слова.
Саме у такому конкурсі третій рік поспіль бере участь учень нашого Ліцею, цьогоріч випускник, Завидовський Богдан і виборює І місце.
Юнак, який любить Батьківщину, має мету і впевнено крокує до її здійснення!
Богдане, щирі вітання з перемогою в конкурсі! Творчих злетів та подальших успіхів!
Мріймо, працюймо, творімо заради щасливого майбутнього, наближаймо ПЕРЕМОГУ! 🇺🇦
 

Традиційно в другу неділю травня українці відзначають День матері.
Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.
Любі наші і найрідніші МАМИ! Прийміть сердечні вітання від своїх дітей! Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Не знайте горя і сліз. МИРУ та щастя вам! 💐
 
 
Мама – це найперше слово кожної дитини… Мама – та людина, яка любить найсильніше та чекає нас завжди! Вона захистить та знайде потрібні слова. Це єдина людина у світі, яка щиро радіє та приймає нас такими, якими б ми не були…
А руки рідної матусі – найтепліші. Вони, мов крила, готові обійняти усіх своїх дітей та захистити від усього недоброго.
Найщиріші вітання із цим світлим святом – з Днем матері!
Любові та поваги вам щодня!
 

 

Пам’ять... Вона нетлінна й вічна. Вона дивиться на нас із старих фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії.
З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму в Другій світовій війні, великого внеску українського народу в перемогу, вшанування пам’яті жертв, а також виховання в учнів почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління в Ліцеї №3 було проведено тематичні заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.
Ми пам'ятаємо, бо без правди про минуле не буде майбутнього. Ми незламно захищаємо Україну, і всю Європу - бо вміємо цінувати мир і прагнемо його понад усе.
Пам'ятайте: де б ви не були, що б не робили, Батьківщина повинна бути завжди у вашому серці. Ми хочемо жити без війни! 🇺🇦
 

У День пам’яті та примирення ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість наших захисників…
Учні Ліцею№3 08 травня 2023 року хвилиною мовчання вшанували пам‘ять визволителів нашого міста від німецько-фашистських загарбників.
Під враженням розповіді про юних героїв тих буремних подій поклали квіти до пам‘ятного знака Стели біля консервного заводу та ДОТу, схилили голови перед їхнім невмирущим подвигом.
Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування і відстояли право на свободу.🇺🇦

 

 

З метою комплексного розв‘язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці всіх учасників навчально-виховного процесу в Ліцеї №3 з 24 по 28 квітня 2023 року був проведений Тиждень охорони праці, приурочений Всесвітньому дню охорони праці, який щорічно відзначається 28 квітня.
В рамках тижня класоводи 1-4 класів оформили виставку дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей», класними керівниками 5-11 класів проведено виховні години «Збережи своє життя», «Безпека життя в запитаннях та відповідях», «Безпечна праця - право кожної людини», «Охорона праці - запорука життя», продемонстровано відеоролики з питань охорони праці для здобувачів освіти. 🇺🇦

 fb.watch/khJ7Fl8vBm/

26 квітня 1986 року... В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів. Ця дата назавжди залишиться в пам'яті людства. Чи знаєш ти, світе, як сиво ридає полин? Як тяжко, як тужно моєму народу болить. 🕯️🇺🇦

 

 

 

 

Біологія та географія-одні з найцікавіших предметів шкільного курсу, тому предметний тиждень- це свято творчого та нестандартного підходу до навчання і виховання школярів.
З 17 по 21 квітня в Ліцеї №3 пройшов тиждень біології та географії , темою якого є «Земля- наш спільний дім».
Метою тижня є поглиблення знань учнів з предметів , формування пізнавального інтересу до природничих наук, виховання відповідального ставлення до природи, почуття гідності за рідну землю, прищеплення елементарних понять екологічної культури.
В рамках програми тижня були проведені різноманітні заходи: інформаційні дайджести до Всесвітніх днів Землі та Довкілля (22 та 23 квітня), уроки- подорожі , конкурси кросвордів, ребусів та стіннівок, турніри для допитливих, відеопрезентації, інтелектуальні ігри. Сподобались дітям пізнавальні вікторини та цікаві квести. До заходів долучились усі вікові категорії здобувачів освіти. На завершення тижня учні презентували мультимедійний проєкт «Українські екомрії» та пройшли квест-гру « Сім природних чудес України».
Тиждень географії та біології виявився насиченим, цікавим, довів, що природничі науки корисні та необхідні в сучасному світі, захоплюють цікавими фактами та відкриттями. 🇺🇦
 
 

Сьогодні відвідали сім‘ї внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території тублікарні та запропонували допомогу щодо реєстрації на НМТ у 2023 році для дітей, які навчаються в 11 класі, також привезли сім’ям продуктові набори, зібрані учнями нашого Ліцею.
Допомагаючи іншим, ми наближаємо Перемогу! 🇺🇦
 
 
 
 
 
 

Вітаємо Будяк Віту, ученицю 10 класу, за зайняте ІІ місце в міському етапі пошуково-дослідницьких робіт «Рослини в традиціях та побуті українського народу» в рамках тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою».
Щиро дякуємо вчителю української мови та літератури Жук Н.В. за підготовку до конкурсу.
Бажаємо учениці завжди рухатися тільки вперед та не зупинятися на досягнутому 🇺🇦

 www.facebook.com/100072230027776/videos/1197122577489487/

16 квітня 2023 року православні християни відзначають найважливіше свято – Великдень, яке символізує перемогу життя над смертю. Православна Пасха - це звільнення людства від усього поганого, це закінчення Посту.
Ліцей №3 не залишився осторонь цього важливого свята. Минулого тижня був проведений великодній ярмарок, а також безліч заходів, майстер - класів з фарбування писанок, виготовлення різних виробів до Великодня. А справжньою прикрасою стало Великоднє патріотичне дерево, яке прикрашали учні початкової школи символічними писанками, дякуючи при цьому славним воїнам ЗСУ, які забезпечують спокій та тишу.
Сердечно вітаємо всіх українців з Великоднем!!! Бажаємо, щоб переможний дух нашої нації і надалі супроводжував усіх, додавав сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

 

Нехай Великдень принесе нашій Україні ПЕРЕМОГУ! 🇺🇦
 
 
 
Відчути себе справжніми майстрами з писанкарства мали нагоду учні 6-А класу Ліцею №3. Вони завітали до Центру народної творчості, де ознайомили їх з технікою та основними правилами створення неповторної власної писанки. Під час малювання писанки діти часто, окрім опанування техніки писанкарства, вчаться терпінню та увазі до деталей. Вони також навчаються творчому мисленню та розвивають свою фантазію.
У кожного учасника, незважаючи на те, що більшість з них тримали писачок в руках вперше, вийшли унікальні писанки – різнобарвні та з цікавими орнаментами. Сподіваємось, що маленькі писанкарі відчули себе важливою частиною української культури та давньої традиції. Дякуємо методисту ЦНТ Пахненко Анні Миколаївні
та спеціалісту по народній творчості Корсовській Олені Іванівні за гостинність та дружню атмосферу, а також висловлюємо вдячність усім, хто долучився до організації цього заходу. 🇺🇦
 
Щорічно 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров‘я.
Сьогодні до Ліцею №3 завітали студенти медичного коледжу, які акцентували увагу на важливості доброго здоров‘я та благополуччі людей усього світу.
Класний керівник Ірина БЕРЧІЙ провела із другокласниками гру-квест «Бережи здоров‘я!»
Здобувачі освіти мали нагоду оцінити своє здоров‘я, пообіцяли дбати про себе, бути уважними один до одного. Разом ми можемо створити більш здорову та щасливу країну, а отже - світ.
Піклуйтеся про себе, дбайте про тих, хто поряд із вами, будьте добрими до усіх. Тільки так збережемо себе та один одного і зможемо відбудувати нашу країну після перемоги.💙💛
 
6 квітня 2023 року в Ліцеї №3 відбулося справжнє ярмаркове дійство, на якому було людно, яскраво і смачно.
Пропозиції різноманітних солодощів, млинців, пиріжків, конфітюрів, сувенірної продукції, пасхальних атрибутів… Усього було вдосталь.
Покупці звично вже не торгувалися, бо всі добре знають, що кожна гривня - це цеглинка фундаменту нашої Перемоги.
Дякуємо кожному і кожній, хто підтримав нашу ініціативу та своїм внеском долучився до збору коштів для ЗСУ, дякуємо маленьким патріотам за малюнки для наших Воїнів.
Щоразу переконуємося, що разом ми сила, тільки разом ми можемо протистояти ворогові, вистояти в цій війні.
Перемога за нами!💙💛

 

51
21 березня 2023 року в Ліцеї №3 досвідченими інструкторами Обласного центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» було проведено фізкультурно-розважальний захід «Cool Games» з різноманітними комбінованими естафетами, руховими активностями та іграми, які розвивають спритність, координацію, витривалість, увагу та командний дух учнів.
Дякуємо організаторам заходу. 🇺🇦
 

 

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і кожен раз новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу.
З метою виховання національної самосвідомості учнів, любові до національної культури, до рідної мови, до скарбів поетичного слова, прагнення бути справжніми українцями, почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка березневими днями було проведено фотоквест до дня народження Т.Г.Шевченка та гру-мандрівку «Стопами Кобзаря».
Як весна оновлює природу, так творчість Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну. 🇺🇦
 

 

 8 березня 2023 року в Ліцеї 3 у класі безпеки на уроці Захисту України викладачем хірургії невідкладних станів, лікарем-хірургом Королюком Віктором Павловичем разом із студентами медичного коледжу за спеціальністю фельдшері було проведено короткий курс по відпрацюванню навичок з тактичної медицини та надання першої домедичної допомоги при невідкладних станах:

1. Надання допомоги на етапі під вогнем.
2. Застосування турнікетів для кінцівок.
3. Зупинка кровотечі.
4. Оцінка стану постраждалого за алгоритмом March.
5. Принципи тампонування ран.
4. Використання рекомендованих гемостатичних засобів.
Ці знання рятують життя!
 
З нагоди відзначення 209 річниці від дня народження Великого Кобзаря пройшов міський онлайн конкурс читців «Кобзар і Україна»🇺🇦
📚У номінації «Читці» твір Т. Шевченка, Гран-прі здобула Миколайчук Анна, Ліцей №3 м.Могилева-Подільського
https://www.facebook.com/100054429143928/videos/172417945559210

 

Прагнемо жити у мирній країні, але пам‘ятаємо 24 лютого… 🇺🇦

 

https://fb.watch/jeT21OMX5t/ 

2 березня 2023 року адміністрація Ліцею №3 разом із психологічною службою об‘єдналися для співпраці з батьками внутрішньо переміщених осіб (ВПО),які є учнями нашого навчального закладу. Груповий формат роботи був різноманітний. Директор та заступник з виховної роботи провели просвітницьку бесіду на тему: «Ми відкриті для дітей».
Психологічною службою було проведено заняття з елементами тренінгу за програмою центру здоров‘я та розвитку «Коло сім‘ї» на тему: «Діти та війна».

 

Пам’ятаймо: дитина – це дзеркало життя батьків. Як у краплинці води відображається сонце, так і в дітях відображається вся організація життя сім’ї. 🇺🇦
 
Безцінний скарб,
Що ми здоров‘ям звемо
Із юних літ нам треба берегти,
Адже нічого більше нам не треба,
Щоб тільки всі здоровими були!

 

 

Сьогодні ми вшановуємо пам‘ять Героїв Небесної Сотні - українців, які загинули 9 років тому в центрі Києва, виборюючи право жити у вільній європейській державі. Свобода та Гідність - наші фундаментальні цінності, які ми, українці, захищали, відстоювали і будемо захищати і відстоювати завжди! До остаточної ПЕРЕМОГИ над ворогом! 🇺🇦

 

 

 

День єднання в Ліцеї №3 був сповнений щирих емоцій, патріотичного піднесення, любові до Батьківщини і бажання МИРУ!

 

Виконання Державного Гімну України здобувачами освіти разом з педагогами та створення живого ланцюга, як символу єднання, наближає ПЕРЕМОГУ!💛💙
 

https://fb.watch/iLbVmAqI1a/

Цьогоріч для нас День закоханих в патріотичних кольорах!💛💙Наше серце належить УКРАЇНІ, ми захоплюємося українськими Захисниками та Захисницями!
Бажаємо, щоб уся Україна заграла жовто-блакитними кольорами!💛💙
Любимо ЗСУ!
Пишаємося ЗСУ!
Дякуємо ЗСУ!
Переможемо!
https://fb.watch/iLbMn9OLWu/

 

29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. У цей день ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника. 🇺🇦


 

 

 

 

Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя.
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.
Твій Богдан й вінценосна Софія
Повернулись до тебе з віків,
Ще не вмерла й не вмре твоя мрія,
Як не вмер солов'їний твій спів.
Україно, Шевченка надіє,
Мій святий, несплюндрований гімн,
Я в мовчанні твоєму німію
Й воскресаю у слові твоїм.
І Дніпро, і Дністер пливуть в море,
Бо єднає їх кревна земля,
Україно, державо соборна,
Сонценосна колиско моя! 🇺🇦
 
 

 

Інформаційні матеріали до Дня Соборності України–2023 та 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки

 

 

Ось і завершився 2022 рік, рік випробування на міцність і нашу цілісність. Ми вирішили підсумувати роботу та привітати вас усіх з прийдешніми святами. У цей складний, але надзвичайно важливий рік, з початком війни ми згуртувалися і робили все для допомоги нашій країні. Діти, вчителі, батьки, небайдужі містяни плели маскувальні сітки ,робили консерви ,випікали печиво,збирали речі,гуманітарну допомогу,робили окопні свічки,майже два місяці приймали тимчасово переміщених осіб ,робили все ,що в наших силах ,і паралельно навчали дітей дистанційно, виховна робота та господарська діяльність організовувалась для благоустрою Ліцею. У нашому закладі постійно проводиться збір продуктів,теплого одягу, організовуються благодійні акції та ярмарки для підтримки ЗСУ («Смілива гривня» зібрано 6000 тис грн, ярмарок до Дня Захисників і Захисниць 12 тис .200 грн., благодійний ярмарок до Дня ЗСУ 47 тис .400 грн.) Усі кошти були передані для закупівлі дронів , зарядних станцій, приборів нічного бачення. Свою волонтерську діяльність спільнота Ліцею буде виконувати і надалі до повної перемоги, бо ми є славними нащадками і гордимося, що українці.
З Новим роком та Різдвом Христовим!
Слава Україні! Слава ЗСУ! 🇺🇦
 

 

30 грудня 2022 року в Ліцеї №3 відбулося свято Інтелекту, Гордості та Таланту. На шкільній урочистості нагороджував переможців Всеукраїнських олімпіад та конкурсів начальник управління освіти Кучерук Олексій Григорович та зичив учнівській молоді подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним та світлим, адже обдарованість скрізь потрібна і завжди знайде місце під сонцем.
Директор Ліцею Чорний Микола Михайлович нагородив грамотами найерудованіших учнів та побажав не зупинятися на досягнутому!
Ми впевнені, що ви, наші розумники та розумниці, збережете і будете розвивати всі ті здібності та людські якості, якими володієте, зможете зайняти гідне місце в житті і прославляти свою Україну!
Щира вдячність вашим мудрим наставникам - вчителям та люблячим батькам, які засівають у ваших душах зерна науки та добра! 🇺🇦
 

Ліцей №3 висловлює щиру подяку Пластунському руху за переданий Віфлеємський вогонь Миру напередодні Новорічних свят!
Тепер цей вогник горить у нашому навчальному закладі та символізує мир, добро і любов. 🇺🇦
 

 Привернути ще раз увагу до непростого світу людей з обмеженими можливостями поставили за мету учні та вчителі зарубіжної літератури Ліцею №3 у виставі за повістю В.Короленка «Сліпий музикант». Поринувши у бурхливий світ відчуттів пізнання життя сліпого хлопчика, перейнявшись його стражданнями від своєї вади, розчаруванням навколишнім світом у юнацькому віці, артистам своєю майстерною грою вдалося донести до глядача головну думку твору: люди з фізичними вадами можуть бути щасливими, жити повноцінним життям.

Гра юних аматорів відзначилася високим рівнем акторської майстерності, продуманістю та естетичним оформленням декорацій, вдало підібраними костюмами, оригінальністю режисерського підходу в інтерпретації твору зарубіжної літератури.
На міському етапі ІV обласного фестивалю-конкурсу театральних колективів «Театральний калейдоскоп» студія «Орфей» Ліцею №3 (керівник Геращенко Н.В.) зайняла 1 місце та стала учасником обласного етапу.
Щиро вітаємо юних акторів та творчих наставників! Зичимо подальших перемог! 🇺🇦
Перегляньте відео за посиланням:

"Класні новини" від ліцею № 3

https://youtu.be/_A20QkFRN5A

Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні Ліцею №3 були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до них на свято з гарними подарунками.
Щиро дякуємо міському голові Геннадію ГЛУХМАНЮКУ за солодкі подарунки для наших діток!
https://fb.watch/hPByFo-Hf2/
 
 

Свято святого Миколая – дуже важливий день. Він зігрітий благословенням, добром і радістю. Святого Миколая називають Чудотворцем, і, це правда. Адже саме в цей день виконуються всі найзаповітніші мрії. Сердечно вітаємо вас зі святом. Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у всіх ваших починаннях, радості й безхмарного щастя! Нехай у ваших домівках панує мир і спокій, нехай вас оточують хороші друзі. Нехай Господь завжди оберігає вас. 🇺🇦🥳

 

Гірчить Чорнобиль крізь віки…
Чорнобиль - великий біль нашої Землі. І скільки б не минуло років, це слово все одно полум‘янітиме чорним вогнищем скорботи.

 

Виховна година у 8-В класі ( класний керівник Кордонська Альона Василівна)
 
Ліцей 3 долучився до благодійного проєкту Flowers4School від асоціації квіткових виробників Florium Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл.
Головне завдання проєкту - ознайомлення дітей зі світом квітів та участь у висадженні цибулин тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів біля свого навчального закладу, що позитивно вплине на їхній моральний стан.
Незважаючи на погодні умови, учні ліцею висадили близько 500 цибулин квітів на шкільній клумбі, адже навесні вони зможуть на власні очі побачити, як з них з‘являються зелені пагони із дивовижно красивими різнобарвними квітами.
І буде весна, і будуть діти, і буде школа, й цвістимуть квіти!!!🌸🌼🌺
Нехай наша школа, наше рідне місто, вся Україна заквітує, заяскравіє від краси. А ми віримо, що цими квітами навесні будемо зустрічати додому наших воїнів з Перемогою!
Слава Україні!💛💙
 

 

7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки, яка здавна вважалася оберегом та символом патріотизму, свободи та любові.
ХУСТКУ ОДЯГАЄМО - ПЕРЕМОГУ НАБЛИЖАЄМО!💛💙

#День_української_хустки2022

https://www.facebook.com/100017166632042/videos/663960698564402/ 

 

Віримо в ЗСУ, сподіваємось на перемогу, 🙏чекаємо додому💛💙
СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!💛💙
 

https://www.facebook.com/100017166632042/videos/554943962637551/

 

Героям країни,
Воїнам світла –
Захисникам України,
Що мужньо боронять нас
Від супостата,
Ні танком, ні градом
Вас не залякати.
Всім тим, що життя
Не шкодують віддати –
Низький вам уклін,
І велика подяка!
https://www.facebook.com/100017166632042/videos/965229651116725/

 

Волонтери - янголи добра. Саме так можна сказати про Трейбич Еллу та її команду. Сьогодні, 5 грудня, у День волонтера, на розмову про добродійство в Ліцей 3 було запрошено Еллу Аркадіївну та Оксану Петрівну. Зустріч була теплою, відвертою… Діти ще раз переконались, що діяльність волонтера гідна і безкорислива.
Спасибі і низький уклін за вашу працю, постійне бажання допомогти тим, хто потребує!

 

Бажаємо, щоб за ваші чисті серця ви отримали багато подарунків долі у вигляді здоров'я, щастя, любові і довголіття. 🇺🇦
 
 
 
 
2 грудня на базі Ліцею №3 відбувся захід до Дня людей з обмеженими фізичними можливостями, який зібрав усіх дітей з великим серцем та творців добрих справ. Виставка робіт учасників вразила всіх присутніх. Гості заходу - Слободянюк Михайло Васильович, Дейнега Людмила Ігорівна зичили діткам здоров‘я, миру, добра та вручали грамоти за участь у щорічному конкурсі «Повір у себе». Не обійшлось і без солодких подарунків від волонтерів Елли Аркадіївни та Оксани Петрівни.
Нехай усі слова, які звучали для чудових слухачів, зігріють їхні добрі сердечка! 🇺🇦
 

 

У Ліцеї №3 відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України. Ця доброчинна подія об‘єднала учнів, учителів та батьків.
Кожен клас ліцею, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та різноманітністю виробів, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки ЗСУ.
Щиро вдячні всім, хто долучився до проведення ярмарку, адже добро, яке ми робимо для українського війська, обов‘язково повернеться ПЕРЕМОГОЮ України! 💙💛
 

 

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, у нашому Ліцеї пройшли тематичні заходи, години спілкування, інформаційні хвилини та флешмоб «Разом проти СНІДу», під час яких діти більше дізнались про СНІД, способи передачі цієї страшної хвороби.

 

Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість. Тож бережіть себе і будьте здорові! 🇺🇦🎗️
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Голод… страшне слово, що до цього часу болем відкликається в серцях людей, і не тільки тих, що пережили ті страшні роки, а й представників сучасного покоління. За що ж народ України платив таку дорогу ціну? За що й чому? Ці питання нас хвилюють і понині, коли ми згадуємо роки Голодомору. Всі ми, хто живе в Україні повинні пам’ятати про наслідки Голодомору 1932-1933 р.р.
Вшановуючи пам'ять невинним жертвам Голодомору 1932-1933р.р., учні з’ясували, що кожна голодна смерть – ганебне явище для людської цивілізації. 🇺🇦
 

 

У Ліцеї №3 діє благодійна акція «Зігрій воїна», до якої долучилася вся шкільна родина: батьки, учні та вчителі. Вирішили власними руками робити окопні свічки та гріти наших захисників. Процес виготовлення таких свічок проходить під керівництвом учителів трудового навчання. Кожен сам вибрав собі фронт роботи у виготовленні окопних свічок та з радістю злагоджено працює. Діти з посмішками на обличчі занурені в процес та щасливі від своєї благодійної праці.
Робимо свій внесок у ПЕРЕМОГУ від школи дитячими благодійними справами.💛💙
 

 

До Дня української писемності та мови в Ліцеї №3 пройшло ряд тематичних заходів, вікторин, конкурсів, де учні стверджували, що рідна мова - це мова батька, мова мами, це мова народу. Живе наша мова - і наш голос звучить у вселенському хорі народів. Наша мова - це ми - українці, добрий, чесний, працьовитий, хоробрий, незламний народ. 🇺🇦

 

Відповідно до річного плану роботи Ліцею №3 у нашому закладі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, головним завданням якого була профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю здобувачів освіти та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Тренінги , конкурси, бесіди, зустрічі з представниками ювенальної поліції сприяли приверненню уваги учнів до проблеми травматизму на дорогах, усвідомлення важливості дотримання Правил дорожнього руху 🇺🇦

 

Благодійна акція «Смілива гривня» - це гарна нагода зробити свій внесок у перемогу, навіть якщо він становитиме лише 10 копійок.
Працівники та вихованці Ліцею №3 ВІРЯТЬ 💛💙, ДЯКУЮТЬ 🙏 та ПІДТРИМУЮТЬ ЗСУ💛💙

 

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї народу – це ті прикмети, по яких розпізнається народ не тільки в сучасному, а і в його історичному минулому. Знання свого родоводу необхідні не лише для піднесення національної гідності, а й для використання кращих традицій в сьогоденні. 🇺🇦

https://fb.watch/gKfcX1bcTN/

 

 

З метою популяризації духовних надбань, формування національного світогляду, залучення учнів до пошуково-дослідницької роботи з 17 по 21 жовтня в Ліцеї проходив Тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою», у рамках якого класними керівниками, бібліотекарем та вчителем трудового навчання з вихованцями було проведено ряд цікавих заходів: флешмоб «Зроби фото з українським рушником», години класного керівника « Символи рідного краю», «Обереги моєї родини», «Всім серцем любіть Україну свою», «Нескорена Україна», найбільш цікавими для учнів були творчі уроки з виготовлення ляльки-мотанки та робота над дослідженням «Лялька в традиціях та побуті подолян». 🇺🇦

 

https://fb.watch/gKf4bgVkZT/

 

Заспіваймо пісню козацькую, привітаймо наших захисників! 🇺🇦

https://fb.watch/gez6GPheyr/

 

« Я на Покрову свічку запалю… » 🇺🇦
З потрійним святом всіх вітаєм,
І Миру від душі бажаєм!
Хай Матір Божа захищає,
Своїм оморфом покриває,
Дарує нам щасливу днину,
Квітучу, вільну Україну.
Бо ми козацького роду,
Ми сини і дочки вільного народу!💙💛
 

https://fb.watch/geyZXNhiMm/

Напередодні Дня захисників та захисниць України учні нашого Ліцею долучились до акції «Передай добро і тепло захисникам!» Було зібрано солодощі, каву, чай, макаронні вироби, печиво, теплі речі, засоби особистої гігієни, малюнки з привітаннями та побажаннями миру і віри в ПЕРЕМОГУ!
Наші вихованці не байдужі до того, що відбувається в Україні. Усі вони дуже талановиті і радіють, коли можуть приносити своєю працею користь іншим.
Віримо в ПЕРЕМОГУ!💛💙
 
https://fb.watch/geyUezHZsI/
 
10 жовтня в Ліцеї мав проходити Ярмарок доброти та підтримки, до якого готувалися всі. На жаль, ворог змінив плани, але ні вчителі, ні учні не відмовилися від своєї ідеї. Ярмарок був проведений в укритті Ліцею. Діти із задоволенням торгували та купували домашні смаколики. Усі зібрані кошти будуть передані нашим воїнам.
Ми впевнені, що такі заходи об‘єднують та надихають, даючи зрозуміти, що благодійність - це не лише кошти - це значно більше.
Щира подяка за активність та підтримку батькам та учням, які долучилися до потрібної шкільної справи. 💙💛
Віримо в ЗСУ!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! 🇺🇦
 

 

Наші милі, любі вчителі,
Вам поклон низький аж до землі,
За завзятість у своїй роботі,
За знання, терпіння і турботу.
І нехай у найскрутніший час
Віра в краще не покине вас,
Зіронька надії не згасає,
І Господь життя оберігає. 🇺🇦
 
 

Вітаємо наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякую вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаємо вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем вчителя! 🇺🇦

https://fb.watch/gey917waeu/

 
17 вересня Всесвітній день прибирання
«World Cleanup Day”
Хай небо буде мирним, а Україна чистою! 🇺🇦
 
 https://fb.watch/gey0ULQfoa/
 
Ось і  завершився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після. На жаль, цього року в нашому Ліцеї урочисто не пролунав останній дзвоник, учні не зібралися на  шкільному подвір’ї. Стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами. Але Країна Знань перегорнула ще одну свою сторінку та надихає рухатись далі. І свято  сьогодні  відбулося, але в незвичній формі. Для багатьох школярів   нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. 
  Дорогі випускники, бажаємо   вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.
  Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності.
  Дорогі батьки, вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякуємо за допомогу і підтримку.
  Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!
  Все буде Україна!!! 🇺🇦
 
https://fb.watch/dyFndol8b9/
 
 
Діти - це наше щастя, але водночас і величезна відповідальність! Їхня доля та майбутнє залежить від нас!
Бережіть дітей, адже вони наше продовження! 💕💕💕
Бажаємо мирного неба 💛💙та щасливих щирих дитячих очей! 💕🥰😊
Хай завжди в усьому світі
Буде мир і щастя дітям,
Бо народжені вони -
Для життя, а не війни! 🇺🇦
#День_захисту_дітей
 
https://www.facebook.com/groups/1459508261070385/permalink/1655104148177461/
 
 
Участь старшокласників Ліцею №3 у незвичайній Акції до Міжнародного дня захисту дітей 🇺🇦
#ДоброгоДня_Я_з_України
 

Учні Ліцею №3 взяли участь у Всеукраїнському марафоні «Рух це здорово», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей. 🇺🇦

www.facebook.com/groups/1459508261070385/permalink/1653685908319285/

 

 Цьогоріч наша вишиванка привернула увагу всього світу чудовим образом українців, які стали в очах багатьох країн символом незламної мужності, відваги, стійкості.

З Днем вишиванки, Україно! 🇺🇦
 
Сьогодні в Ліцеї №3 уроки проходили патріотично! Усі з радістю та гордістю одягнули свої вишиванки та ще раз довели, що український народ - незламний. А вишита сорочка була, є та буде символом нашої віри, надії, любові та ПЕРЕМОГИ!
Все буде Україна! 🇺🇦
 

 

 Україно моя мила, Україно,

Моя рідна земле, матінка єдина.
Твої роси моє личко умивають,
Твої вітри мої коси розплітають,
Твої діти рідну землю
Вишиванками прославляють.
Україно, одягни вишиванку,
Пригадай, як колись було.
Її гордо носило місто,
І пишалося кожне село.
В будні і свята носи.
Бо ніде не знайдеш більше в світі
Неповторної диво краси. 🇺🇦
 
 
https://fb.watch/d76OvWOEGE/
Тепла зустріч під гаслом «Мати і Україна - ви моя родина», яка відбулася 11 травня в Будинку школяра для нашої української родини, торкнулася кожного серця добром, мрією…
Ведуча Болюх Ірина вразила не тільки зовнішньою естетикою, а й вмінням підкорити глядачів своєю щирістю, емоційністю, передаючи позитивний настрій усім присутнім, а у вірші, присвяченому бабусі, прозвучала любов та ніжність до найдорожчої людини.
А от від пісні «Чорнобривці» у виконанні учня Ліцею #3 Пестова Дмитра у кожного з присутніх у залі котилась щира сльоза.
Танець своєю довершеністю зачарував усіх.
Фінальна танцювальна патріотична композиція на слова так уже всім відомої і улюбленої пісні
«А ми тую червону калину підіймемо,
А ми нашу славну Україну розвеселимо!» вразила всіх присутніх, які аплодували юним талантам стоячи.
Низько вклоняємося всім матусям та дякуємо за любов, тепло, турботу, допомогу та віру у світле майбутнє!
Дякуємо Трейбич Еллі Аркадіївні, Величко Оксані Петрівні та всій освітянській родині міста за те, що заповнюють серця радістю і дітей, і дорослих у такий важкий час!
Слава Україні! 🇺🇦
 
 
 
 
 
 
 

 

Мова – єднає націю, народ у єдине ціле. Ми одержали у спадок одну з найчарівніших та найдавніших у світі мов. Це великий духовний скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.
З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови в 7-В класі (класний керівник Кордонська А.В.) було проведено інтерактивну вікторину «Нас єднає мова!».
Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері, не залишивши нікого байдужим до краси української мови, донесеної до нас із глибини віків. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь! 🇺🇦
 
 
Виховна година у 9-А класі ( класний керівник Мельниченко А.В.), приурочена вшануванню пам‘яті Небесної Сотні «Вони помирали, щоб жила Україна!»
Присутні у скорботі схилили низько голови перед пам‘яттю людей різного віку, яких було вбито в мирний час, цивілізований час XXl століття. Під звучання «Молитви за Україну» діти запалили свічки. Ведучі наголосили на те, що події на Майдані змінили Україну, змінили її народ. Захід супроводжувався документальними кадрами. Насамкінець усі присутні вшанували пам‘ять Небесної Сотні хвилиною мовчання. 🇺🇦
 

 

18 лютого 2022 року було проведено Всеукраїнський урок з медіаграмотності, ініційований МОН України спільно з Національним проєктом з медіаграмотності "Фільтр" Міністерства культури та інформаційної політики. Учні разом із вчителями обговорили способи розпізнавання фейків, дізналися про види маніпуляцій в мережі. 🇺🇦

 

 Із метою популяризації вивчення англійської мови, розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів у Ліцеї №3 був проведений Тиждень англійської мови.

На початок тижня учні підготували барвисті цікаві стінгазети англійською та французькою мовами. Тематика газет була дуже великою і різноманітною.
Не обійшов тиждень і наймолодших наших школярів. Учням 1-2 класів було запропоновано виготовити англійську літеру. До уваги бралися креативність та оригінальність. Найоригінальніші літери виготовили учні Стецюк Анастасія(1-А) та Савіцька Іванна (2-Б).
В цілому Тиждень іноземної мови дозволив активізувати діяльність учнів, стимулювати їх подальшу роботу, придбати нові і вдосконалювати вже набуті навички самостійної роботи. Цей період став одним з цікавих епізодів шкільного життя, насичений різноманітними подіями, які сприяють розвитку інтересу в школярів до вивчення іноземних мов. 🇺🇦
 

День спонтанного прояву доброти

17 лютого у всьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Уперше його запровадили в американському місті Данвері ще 1995-го року, проте з кожним роком це свято набуває більшої популярності та заохочує всіх робити спонтанні добрі справи. Робити добро просто: порадувати інших людей і допомогти їм відчути себе щасливішими.
Спонтанні добрі вчинки можна робити не лише сьогодні, а усі 365 днів на рік.
Проявіть фантазію і не соромтеся робити світ кращим! 🇺🇦
 
 
Єднаймо наші душі і серця,
І помисли хай будуть в нас єдині!
Бо наша Єдність - це мета Творця!
Бо наша Єдність - захист України!
💛💛💛💙💙💙
 

 

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет, та наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.
8 лютого 2022 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.
Класними керівниками Ліцею #3 проведені онлайн години спілкування, які були направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.
Учні 7-В класу разом із Альоною КОРДОНСЬКОЮ пройшли тест «Кіберсвіт під контролем», 9-В клас із Ольгою ДРОВОЗЮК взяли участь у конкурсі «Безпечний Інтернет 2.0»
Педагогічні працівники Ліцею№3 активно долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу під гаслом «Разом до найкращого Інтернету». Пройшли навчання, успішно виконали запропоновані завдання та отримали цифровий бейдж. 🇺🇦
 

Бій під Крутами – це героїчна й водночас трагічна подія, яка знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її. „Понад усе вони любили свій коханий край”, — писав Павло Тичина. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства.
Ліцеїсти пригадали жахливі події тих років. Довели, що Україна пишається молодими Героями. Адже пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися – невмируща. Вічна їм слава! 🇺🇦

 

Свічка Голокосту не згасне…🕯🇺🇦

www.youtube.com/watch

  

Свіча Голокосту не згасне…
Трагедія Голокосту - це урок для всього людства, застереження про небезпеку поширення ксенофобії, упередженого ставлення до представників інших народів і культур.
У Ліцеї №3 класними керівниками проведено виховні години, присвячені пам‘яті жертв Голокосту та тим героям, які загинули від насилля нацистсько-фашистської влади. Заходи були направлені на морально-етичне виховання учнів, розвиток відчуття патріотизму, гуманності, милосердя та співчуття. 🕯🇺🇦
 

 

Прийміть найкращі та найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Ця подія нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава ,і ми – єдиний народ!
День Соборності великої України
Відзначаємо ми у цей славний день.
Бажаємо щастя, любові, миру
Та міцного здоров'я всім.
Щоб зростала й міцніла країна,
Шлемо ми всім привітання.
Процвітання, добра і миру,
І, звісно, усім єднання!!!
Тож зустріньмо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує всіх нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України!!! 🇺🇦
Україна - це ми!!!💛💛💛💙💙💙
 
https://fb.watch/aJ8FVGoTGO/

 

 Як по школі ми ходили,

То щедрівочку зустріли.
З нею ось прийшли вітати,
Тож дозвольте щедрувати!
Щастя, радості, достатку,
В охорону — янголятко!
Хай приходять до оселі
Друзі вірні і веселі,
Хай погибнуть до ноги
Наші кляті вороги.
Миру всім, добра, любові.
Щоб усі були здорові! 🇺🇦
 
https://fb.watch/ayu0tuPs2q/
 
Щедрий вечір, добрий вечір
Щире, добре свято!
Щоб було у вас в родині
Діточок багато!
Щоб були усі здорові,
Сповнені рум’янку!
Щоб стелилась ваша доля,
Наче вишиванка!
Щоб в родині дружній вашій
Сміх котився щиро!
Щедрий вечір, добрий вечір,
Всім добра і миру! 🇺🇦
 

 

 Учні Ліцею №3 долучилися до Всеукраїнської акції #Різдвяний_вінок_для_Героя

 

Майже цілий рік - і дорослі, і малі - з нетерпінням чекають на зимові свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.
День Святого Миколая - це свято,коли здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі - теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.
У переддень свята 17 грудня до Ліцею №3 завітав Святий Миколай з Ангелами. Казкові герої зробили цей день для дітей та вчителів несподіваним, цікавим, веселим, загадковим. Миколай бажав усім доброго здоров'я, гарного настрою, здійснення усіх мрій. Разом з дітками водили хороводи, співали пісень. Радість , усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали всіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні 1-4 класів отримали подарунки, від яких на обличчях з'явилася щаслива усмішка, дитяча радість. Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх класів, аби знову поринути у світ знань.
Щиро дякуємо голові міської ради ГЕННАДІЮ ГЛУХМАНЮКУ за солодкі подарунки для діток. 🇺🇦
 

 https://fb.watch/aypV4jx991/

Щиро дякуємо вчителям, які роблять усе можливе, щоб дітки вірили в диво, вчать їх бути добрими, чемними, адже зустрівшись із Миколаєм, який приніс їм подарунки, дітки навзаєм дарували віршики, пісні про Святого покровителя.
Свято відбулося казково, діти отримали позитивні емоції! 🇺🇦
 
 
Майже цілий рік - і дорослі, і малі - з нетерпінням чекають на зимові свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво й інші святкові дні несуть із собою веселощі й радощі, ігри, танці та пісні.
День Святого Миколая - це свято,коли здійснюються найзаповітніші мрії, свято, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі - теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.
У переддень свята 17 грудня до Ліцею №3 завітав Святий Миколай з Ангелами. Казкові герої зробили цей день для дітей та вчителів несподіваним, цікавим, веселим, загадковим. Миколай бажав усім доброго здоров'я, гарного настрою, здійснення усіх мрій. Разом з дітками водили хороводи, співали пісень. Радість , усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали всіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту. Від свого покровителя учні 1-4 класів отримали подарунки, від яких на обличчях з'явилася щаслива усмішка, дитяча радість. Свято вдалося на славу, а щасливі дітки побігли до своїх класів, аби знову поринути у світ знань.
Щиро дякуємо голові міської ради ГЕННАДІЮ ГЛУХМАНЮКУ за солодкі подарунки для діток. 🇺🇦
 

https://www.facebook.com/109447041453802/videos/451511933216264 

Театральний колектив Ліцею №3 у виставі за мотивами повісті Короленка "Сліпий музикант" 🇺🇦

 

 

Танець - це твій життєвий пульс, твоє дихання. Це можливість висловити щастя і печаль, радість і смуток, любов і ненависть у русі за короткий проміжок часу.
Юні зірки Ліцею #3 - Трачук Олександр (11 клас), Лосенко Арсеній (7-Б клас), Рибак Анна ( 5-А клас), Ткач Єва ( 6-Б клас), Скакун Владислава (4-А клас), Василик Валерія (7-Б клас) , які вже 6 років поспіль танцюють, беруть участь у різних конкурсах України та за кордоном, займають призові місця. Приносять славу собі, тренеру Дмитру Казьку та нашому місту.
Ми гордимося вами!!!
Бажаємо юним зіркам світового визнання!!! 🇺🇦
 
16 днів проти насилля
Мій улюблений світ –
Без насильства.
Без жорстокості, болю, зла.
Тут народом складена пісня
Містить тільки хороші слова.
Мій улюблений світ –
Без насильства,
Де немає страждання й війни,
Де розквітла калина барвиста
І пісень не почуєш сумних.
Мій улюблений світ – це не казка
А реально щасливе життя.
Бо звільнивши наш світ без насильства
Можна сміло іти в майбуття.
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», Ось і в нашому ліцеї стартувала дана акція.
Особлива увага під час проведення акції приділялась питанням домашнього насилля, тому акція спрямовувалась проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Метою проведення акції “16 днів без насильства”була привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді. 🇺🇦
 
 
"...Дивне мистецтво - музика - найпоетичніше і найтонше з усіх мистецтв, розпливчасте, як сон, і точне, як алгебра." Гі де Мопассан
Учень Могилів-Подільської мистецької школи відділу фортепіано та вихованець Ліцею №3 (7-Б клас)Гоцуляк Микола брав участь у VI Фестивалі-конкурсі мистецтв "Golden Island of Talents" в номінації "Інструментальне мистецтво" та став Лауреатом І премії. Дякуємо викладачеві Іванніковій А.В., вітаємо 👏👏👏учня та наставника, і бажаємо нових звершень та перемог!!!🎶🎶🎶 🇺🇦

 

 

А хустка в нас завжди була в пошані
У літню спеку й люті холоди.
Їх гарно так замотували пані,
Як йшли до церкви,вдома, та й завжди.
(Автор поезії Надія Красоткіна) 🇺🇦
 

 Одягнеш хустину і ти - справжня жінка ,

Бо ти з України і ти - українка .
А наша хустина - жіноча прикраса
Із роду до роду , не втрачена часом .
Це витвір людини , це символ народу ,
І хустка жіноча не вийде із моди .
З чим можем зрівняти квітчасту хустину ?
Хіба є щось краще її на на заміну ?
У ній і традиції , в ній і культура ,
Хустки є для свята і є для зажури ,
Хустина , як пісня , легка і крилата ,
Як мамина ласка , як батьківська хата .
В ній осінь чарівна , в ній лагідне літо ,
В нім квіти найкращі в своїм розмаїтті ,
Хустина , як вітер приємний , весняний ,
І тепла та ніжна , як руки у мами .
У нас вишиванки , хустина , калина
Це символи й гордість , краса України .
У них вкарбувалась любов до Вітчизни
З появи на світ... і до самої тризни...
Це символ прихильності , символ прощання ,
Це символ скорботи і вічне кохання .
Хустки українські - найкращі у світі ,
Тож як же ми можемо їх не любити .
І мода на хустку у нас не зникає ,
Її кожна жінка на себе вдягає .
В сучасному стилі і гарно й звабливо
Завжди неповторно і дуже красиво .
Хтось носить хустину у будні , хтось в свято ,
Хтось скромну , просту . Ну , а хтось і багату .
Хустина для жінки завжди актуальна ,
А жінка в ній мила , приваблива , гарна .
І магію вічності хустка тримає ,
І , як оберіг , від біди захищає .
Садок в ній чарівний і листя , і квіти ,
І жінка в хустині прекрасна , як літо .
І знайте дівчата , в хустині - жіночість ,
Чаруйте коханих , хай бачать їх очі ,
Що ви їхні панни , таких більш немає ,
Як в нас, в Україні , чарівних і гарних 🇺🇦
 
 
ВІТАЄМО👏 З ПЕРЕМОГОЮ!!!🏆🏆🏆
5 грудня 2021 року в місті Могилів-Подільський відбувся Чемпіонат Вінницької області з греко-римської боротьби.
У напружених поєдинках переможцями та призерами Чемпіонату стали учні нашої школи:
🏅ТИСЯЧНИЙ НАЗАР (7-Б клас) - І місце;
🎖СНІСАРЧУК ВЛАДИСЛАВ (9-А клас)-ІІ місце.
Дякуємо за підготовку їхнім тренерам - Ковалю Олександру Григоровичу та Ковалю Олегу Олександровичу.
Учень 7-Б класу Тисячний Назар делегований на Чемпіонат України!!!👍👍👍
Вітаємо наших чемпіонів та бажаємо неодноразових перемог!!!✊✊✊🏆🏆🏆 🇺🇦
 

 

Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах! 🇺🇦

 

 

Ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності, справедливості та доброчесності. У школі діти активно вчаться спілкуватися з іншими людьми та будувати стосунки. А вчитель як модератор і наставник має можливість допомогти їм у цьому - спрямувати у навчальному напрямку.
Подорож у світ доброчесності в Ліцеї №3, яка тривала з 29 листопада по 03 грудня, була корисною і цікавою як дітям, так і вчителям.
Класними керівниками було проведено такі заняття: " Магічний урок доброчесності", "Що таке корупція?", "Добро. Чесність", інтелектуальну антикорупційну гру " Що? Де? Коли?" 🇺🇦
 

 

З нагоди відзначення Дня волонтера в нашому навчальному закладі відбулася зустріч з волонтером і бійцем Української армії добровольчого батальйону « Донбас» Олександром Сарабуном. Проведено дискусію про роль волонтерів у житті суспільства, лекцію щодо волонтерської діяльності, виставку зброї, військової амуніції, медикаментів, харчування. Завдяки нелегкій праці волонтерів безліч людей отримує необхідну допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров’я людей, їх комфорт і безпеку. Нерідко волонтерам доводиться навіть ризикувати власним життям заради порятунку інших.

https://fb.watch/9HxRmUrmYh/

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Учениця 8-В класу Кушнір Уляна під керівництвом учителя української мови та літератури Кордонської А.В. брали участь у Всеукраїнському екологічному конкурсі «Мала річка моєї батьківщини». Конкурс проводився з метою залучення учнівської молоді до природоохоронної діяльності та виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю.Робота нашої учениці зайняла почесне ІІ місце на обласному етапі та була рекомендована до участі в заключному етапі. Уляна посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Мала річка моєї батьківщини».
Щиро вітаємо з перемогою! Бажаємо успіхів для реалізації нових творчих задумів! 🇺🇦
 
 
 

«Ми проти насильства!»

 «Ми проти насильства!» - під таким гаслом відбулась зустріч з старшим інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Аріаною Бессарабець з учнями 5-Б та 9-В класів Ліцею №3.
Ліцей №3 приєднався до Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Психологічна служба, класні керівники спільно з правоохоронцями проводять з учнями профілактично-пізнавальні бесіди, мета яких – формування в молоді нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства. Старший інспектор ювенальної превенції під час зустрічі розповіла учням Ліцею, що таке насильство, булінг та кібербулінг, роз’яснила, як слід боротись із цими негативними явищами та яка відповідальність чекає на того, хто чинить насильство. Інспектор звернула увагу неповнолітніх, що завжди можна зателефонувати на спеціальні «гарячі лінії», спеціалісти яких безкоштовно надають правову допомогу в таких випадках. Особливу увагу «гостя у погонах» приділила темі домашнього насильства. Інспекторка назвала учням види домашнього насильства й зазначила, що в Україні існують закони, що захищають членів родини від насильства. Одним із таких законів є Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству». Відповідно до цього Закону людина має право на захист від домашнього насильства та отримання необхідної допомоги. 🇺🇦

 

 
Терор голодом - це свідома цілеспрямована політика сталінського режиму, внаслідок якої загинули мільйони українських селян, які становили основу української нації та були головними носіями української ідентичності. Таким чином влада хотіла упокорити українців, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності.
Голодомор - це страшна трагедія в історії нашої держави. Він забрав мільйони. Щоб не повторилися такі події, ми маємо знати та пам'ятати про них.
Пам'ятаємо🕯🇺🇦
 
https://fb.watch/9zaHFYn6Hd/

 Щорічно в кінці листопада в Україні проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам'яті жертв Голодомору 1932-1933рр., адже ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем в душі кожного небайдужого до подій того часу. З нагоди цієї сумної дати в Ліцеї №3 відбувся захід під гаслом "Збережи пам'ять. Збережи правду", проведено години пам'яті, бесіди, переглянуто ролики, документальні фільми.

Не дай нам, Боже,
Таку лиху годину...
Збережи, Боже,
Матір-Україну...
 

День Гідності та Свободи в Ліцеї №3 відзначили заходами, що нагадали про події, які назавжди залишаться в пам'яті українців. Під час виховних годин, бесід, круглих столів, зустрічей кожна дитина пройнялася повагою, милосердям, патріотизмом, гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України!

 

 
 
 
Учні Ліцею №3 Васильченко Вікторія та Кушнір Уляна (керівник Кордонська А.В.) взяли участь у роботі ІІІ Всеукраїнської краєзнавчо-етнологічної конференції «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть», яка проводилася в онлайн-режимі на базі Косівської філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
У своїй роботі «Витинанка – дивовижний світ майстрів Поділля» дівчата дослідили роль декоративно-прикладного мистецтва в житті людини, зокрема витинанки, познайомилися з її майстрами, які проживають у нашому місті.
 
З Всесвітнім днем дитини!
 
З 15 по 19 листопада 2021 року в Ліцеї №3 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Бесіди, вікторини, тренінги, конкурси малюнків, круглі столи та Єдиний національний урок були присвячені темі безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод. Учні отримали корисну інформацію про те, як запобігти травматизму на дорогах, прийняти правильне рішення у складних ситуаціях , надати першу допомогу постраждалим в результаті ДТП, повторили Правила дорожнього руху.
 
 
 

Вітаємо переможців!!!

Вітаємо 👏👏👏команду Ліцею №3 за почесно зайняте І місце у змаганнях із баскетболу🏀🏀🏀 у залік Гімназіади серед учнів закладів системи загальної середньої освіти. Дякуємо вчителям фізкультури за підготовку, а команді за активну участь. Бажаємо подальших успіхів та перемог! ✊✊✊🏆🏆🏆

 

Ми живемо у потужному інформаційному потоці. Щодня, щогодини та щохвилини опрацьовуємо безліч різноманітної інформації. Рух інформаційного потоку не спинити. Наше завдання- не потонути у щоденному вирі інформації. Невід‘ємною частиною для нашого навчального закладу стали заняття з елементами тренінгу з медіаграмотності. Учні ознайомились з типами медіа, поняттям: медіаграмотність, факти і судження. Весело й цікаво створювали власну медіапродукцію та побували в ролі журналістів, стимулюючи розвиток медіатворчого потенціалу. 🇺🇦

 

 У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Ліцеї №3 16 листопада пройшов День толерантності. Впродовж дня робота вчителів початкових класів та класних керівників школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок. Проведено ранкові зустрічі на тему " Вчимося толерантному спілкуванню", виховні години "Толерантність у сучасному світі", виготовляли Дерево толерантності.

День пройшов активно, весело, творчо та толерантно! 🇺🇦
 
 
 

 

В рамках Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності здобувачі освіти 9 класу Могилів-Подільського Ліцею №3 разом з вчителем інформатики Дровозюк Ольгою Вікторівною долучилися до проведення Національного уроку з медіаграмотності. Заняття спрямовані на розвиток уміння ідентифікувати фейки та протистояти їхнім негативним впливам! Це важливі навички сьогодення, адже за даними молодіжного опитування U-Report, лише 14% підлітків і молоді завжди перевіряють інформацію. 🇺🇦
 

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка

 Творчість геніїв невичерпна, глибока і багатогранна. І скільки б разів ми не зверталися до неї, вона щоразу відкриває нам нові обрії, збагачує новими почуттями, будить нові думки. Саме такою є творчість Тараса Григоровича Шевченка.

З метою вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка в Ліцеї №3 був проведений перший етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Тараса Шевченка. Конкурсантам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Т. Шевченко.
Хочеться побажати нашим активним учням, щоб вони не зупинятися на досягнутому і, звичайно, перемог! 🇺🇦
 
День української писемності та мови.
 
9 листопада Ліцей №3 відзначав одне з найголовніших свят нашої нації - День української писемності та мови.
Старшокласники долучилися до написання Всеукраїнського національного радіодиктанту єдності.
Учителі-словесники разом з учнями виготовляли лепбуки, постери, провели конкурси, вікторини, флешмоб, фотоквест. Усе це проходило жваво, емоційно, пізнавально. Найцікавішою роботою, яка спонукала учнів до співпраці, була гра "Мовний ревізор" з Ольгою Фреймут у 10-Б класі.
Учителі початкових класів ранкові зустрічі провели на тему "Наша мова калинова".
На виховних годинах класні керівники говорили про те, що мова є не лише засобом спілкування, вона олюднює, шліфує людську душу, формує світогляд, робить людину істотою духовною. 🇺🇦
 
 
Міжнародний урок доброти 
 

З метою виховання гуманного ставлення до тварин учні 7-В класу Ліцею №3 долучилися до ІІ Міжнародного уроку доброти , присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (класний керівник Кордонська А.В.). На заході діти розповідали про своїх домашніх улюбленців, демонстрували їх фото та малюнки, переглядали тематичні відеоролики, обговорювали можливі шляхи допомоги безпритульним тваринам у нашому місті та організували флешмоб «Творіть добро!». А найголовніше, що учні усвідомили, разом ми робимо цей світ краще! 🇺🇦

 

Екскурсія в Карпати

 

Жовтневими днями учні 11 класу Ліцею №3 здійснили подорож прекрасним Карпатським краєм, під час якої отримали незабутні враження та задоволення від розкішних пейзажів дикої природи. За допомогою Джип –сафарі –відчули себе учасниками екстремальної гонки, під час якої долали гірські вершини , круті підйоми і спуски, водні перешкоди. Пройшлися стежкою Довбуша та підкорили гору Маковицю. Взяли участь у оглядовій екскурсії «Казкова країна Буковель.». Скоштували страви західноукраїнської кухні. 🇺🇦

 

Екскурсія 10-Б класу в Карпати була чудовою і незабутньою! Піший похід до скель та печери Довбуша, що знаходяться на гребні хребта, високо над селом Підзахаричі Вижницького району; відвідали Буковинські водоспади у Розтоках; гірськолижний курорт Буковель, де на підйомниках побачили велич та красу Карпат: гори, ліс, смереки... Пройшлися вулицею О.Кобилянської міста Чернівці, будинки якої заслуговують увагу своєю архітектурною цінністю, а також оглянули площі Соборну, Театральну та Філармонії. Отримали задоволення, приємні враження, навчилися витривалості та терпінню, долаючи труднощі. 🇺🇦

 

День захисника України
 
День захисника України- це свято козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.
Традиційно, напередодні цього дня у нашому Ліцеї відбулося свято-посвята п'ятикласників у козачата. Звучали пісні та вірші про Україну,діти взяли активну участь у змаганнях і довели, що козацькому роду- нема переводу!
От і цей рік не став виключенням, бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати традиції українського народу. 🇺🇦
https://fb.watch/8DYjooDkT_/
 
 
 
Місячник цивільного захисту
Цікаво та інформативно в Ліцеї №3 пройшов Місячник цивільного захисту. Учні повторили правила поведінки під час надзвичайних ситуацій, адже це є запорукою збереження життя. Було проведено майстер-класи, тренінгові заняття та конкурси, які допомогли ще раз усвідомити, що життя людини - найбільша цінність. 🇺🇦
 
 
 
На виконання програми з патріотичного виховання, з метою вивчення героїчних сторінок рідного краю, напередодні великого свята Покрови Пресвятої Богородиці та ДНЯ захисників та захисниць України учні 6-А, 6-Б та 8-А класів відвідали історико-культурний заповідник " Буша".
Школярі ніби перенеслися у далеке минуле, розглядаючи пам'ятки археології, датовані 4 тис.до н.е.; побували у християнському скельному храмі 5-16 ст. з унікальним художнім рельєфом. Піднялися на двоярусну кам'яну вежу. Із захопленням слухали про історію облоги замка та жертовний героїчний вчинок його захисниць. Почуття гордості охопило екскурсантів, коли дізналися, що розкопаний будинок і трипільський посуд є лише в Буші.
Чарівна природа Поділля та яскраві барви сонячного жовтневого дня лише підсилили враження та чудовий настрій мандрівників. 🇺🇦
 
 
 
Учні 7-В класу (класний керівник Кордонська А.В.) здійснили захоплюючу екскурсію до Умані, щоб на власні очі побачити туристичну перлину України під назвою «Софіївський парк», з його дзеркальними ставками і фантастичними скульптурами, дивовижними ландшафтами і казковими гротами. Ландшафтний дендропарк «Софіївка» вже більше 200 років вражає, дивує і вчить любити красу. Це чудове місце є розкішним подарунком графа Потоцького своїй дружині-красуні Софії.
Парк славиться навіть за межами країни своїми алеями, гротами, скарбничкою рідкісних дерев та інших рослин, чудовими скульптурами. Софіївка повна озерець, джерел, водопадів. Це царство води, зеленої природи та казки. Від екскурсовода учні дізналися, що кожний куточок парку овіяний міфами і легендами стародавньої Греції та Риму, пов'язаний з переказами та романтичними історіями про сімейне життя Потоцьких. З якого боку не зайдеш до парку, він скрізь прекрасний!
В учнів залишилися неповторні, щирі та теплі враження про мандрівку, які ще довго будуть зігрівати дитячі серця. 🇺🇦
 
 
 
Відчуття подиву, захоплення, благоговіння захопили учнів 8-Б класу Ліцею №3, як тільки вони ступили на таємничу, загадкову землю с.Буші напередодні Дня козацтва.
Усе, що побачили і почули діти: і легенда про козацьку вдову, яка в XVll ст., рятуючи замок від нападу поляків, підпалила в його підвалах порох; і парк скульптур, де розміщені біля ста років, присвячених козацтвy і легендарним фігурам в українській історії; і Гайдамацький Яр ( таємне місце зустрічі гайдамаків під керівництвом І.Гонти), було надзвичайно пізнавальним, хвилюючим. А споглядання пам'яток трипільської культури І тис.н.е., барельєфи і написи на стінах скельного храму дали їм можливість доторкнутися до витоків нашої культури, наповнили почуттям гордості за наших предків. 🇺🇦
 
 
 
Учні 5-Б класу Ліцею №3 відвідали історико-культурний заповідник "Буша". Скельний храм вразив своєю неповторністю і таємничістю. Вежа закарбувала хоробрість наших пращурів! Це - героїчно! 🇺🇦
 
 
 
 
Уся наша шкільна родина активно долучилася до участі в благодійній акції "Патріот України", учні проявили громадську позицію, відповідальне відношення, небайдужість до людей, які захищають мирне життя України. 🇺🇦
 
 
 
Вітаємо наших улюблених вчителів! Чудових людей, які присвятили свою роботу, все своє життя, подарували нам не тільки знання, а й свою любов. Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі. Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння. Бажаємо вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління. З Днем вчителя!
До вашої уваги креативне привітання з Днем вчителя 11 класу Ліцею №3 🇺🇦
 
https://fb.watch/8uXfOwwXIN/
 
Учитель – горде звання, яке по життю несуть тільки найбільш гідні люди! Так нехай же вчительські нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Нехай учні будуть старанними, старанними — такими, якими можна пишатися. А в родині нехай запанують щастя і затишок. Здоров'я, любові, достатку і всіх життєвих благ! 🇺🇦
 
 
 
Всеукраїнський День бібліотек 
 
30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський День бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу нашого народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Саме вона завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь:
Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки...
Переступайте її поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки!
Класним керівником 7-В класу Кордонською А.В. спільно з бібліотекарем Лаврик О.О. була проведена тематична виховна година «Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!».
Присутні ще раз мали можливість пересвідчитися в тому, що справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекар – вірний збирач духовних скарбів, провідник у світ нового й непізнаного. Саме він допомагає читачам пізнавати світ.
 
🇺🇦
 
 
 
https://fb.watch/8pFRto94Xs/
 
"Бабин Яр. Забуттю не підлягає."
 
29 вересня в Ліцеї №3 до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру відбулася зустріч учнів старших класів із головою громадської організації "Могилів-Подільська єврейська община " Еллою Трейбич та представником ГО Романом Трахтенгерцом, які вразили учнів гіркою правдою про злочин нацистського режиму.
Класними керівниками школи проведено години пам'яті, оформлено інформаційну дошку, показано документальні фільми до роковин трагедії в Бабиному Яру.
...Бабин Яр- це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї, як і єврей. Бабин Яр - це наша спільна трагедія... 🇺🇦
 
 https://fb.watch/8pFyaCVUes/
 
 
Виставка композиції з природних матеріалів
"Мелодія золотої осені" 
 
 24 вересня в Ліцеї №3 відбулася виставка композиції з природних матеріалів "Мелодія золотої осені". Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи.
Свято пройшло у барвах осені, з квітами та дарами природи. 🇺🇦
https://www.facebook.com/groups/1459508261070385/
 
 
 
 
 
Міжнародний день миру 
 
 Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на Сході України.
Найвищу цінність миру, яка є запорукою щасливого життя сьогодні відчув кожен вихованець Ліцею #3.
Учні нашого закладу долучилися до колективної творчої справи "Голуб миру", виготовили тематичні плакати, класні керівники провели години спілкування на тему "Діти України за мир!"Найбільш захопливим та зворушливим став флешмоб " Хай буде мир на всій землі!" 🇺🇦
 
Ми - це те, що нас оточує…
Жити красиво і жити у злагоді з природою - одне й те саме
Л. Сенека 🇺🇦
 
 
 
 
 
 
Наш ліцей #3 брав активну участь у VIII обласному конкурсі медіазакладів середньої позашкільної, професійної освіти «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ-ЦЕ МИ», присвяченому 30 річчю Незалежності України. Учень 10 класу Завидовський Богдан був присутній на урочистій церемонії та нагороджений Почесною Грамотою за високі досягнення у номінації «Кращий фоторепортаж». Висловлюємо подяку Швець Тетяні Петрівні за допомогу під час створення фоторепортажу, що зайняв перше місце в області серед старшої вікової групи. Вітаємо переможця та бажаємо успіхів! 🇺🇦
 
 
 
13 вересня в Ліцеї №3 відбулося навчальне тренування з пожежної безпеки
 
за участю представників Могилів-Подільської пожежно- рятувальної частини.
Основною метою заходу є вдосконалення підготовки колективу школи до дій за умови виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій.
Після сигналу оповіщення вчителі організували вихід учнів із навчального закладу згідно плану евакуації на подвір'я школи.
Представники Могилів-Подільської пожежно-рятувальної частини продемонстрували ліквідацію умовної пожежі та рятувальну операцію. Була задіяна спецтехніка.

 

Навчальний заклад має дбати про безпеку життєдіяльності учнів! 🇺🇦
 
 
 
 

"Здоровим бути кльово!"

Під таким гаслом у Ліцеї №3 було проведено Тиждень фізкультури та спорту. Вихованці з великим бажанням брали участь у ранкових руханках на свіжому повітрі, змагалися в різних естафетах, грали спортивні ігри. 🇺🇦

 

https://www.facebook.com/109447041453802/posts/115445407520632/

Перший дзвоник Ліцею №3

запам‘ятається всім присутнім своєю неймовірно святковою атмосферою, адже нашому Ліцею №3 виповнилось 40 років. Радісні обличчя батьків, усміхнені першокласники та серйозні майбутні випускники, лагідні посмішки вчителів зробили свято неповторним, емоційним та зворушливим. 

https://www.facebook.com/109447041453802/posts/112905311107975/

Зі Святом Знань! Щасливого вам старту у новому навчальному році!

 

 

 

 

 

 

 

 

Вибори президента НВК №3

 

14.05. 2021 року відбудуться вибори президента НВК.

Ознайомтесь з передвиборчими програмами кандидатів.

         

 

 

 

 

 

 

Пам'ятаємо! Вшановуємо. Перемагаємо!

6-7 травня у НВК №3 було проведено заходи до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Європі, з метою вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні,  увічнення пам’яті про загиблих.

   Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

   Пам’ятаємо, тих, хто загинув у роки Другої світової війни, і тих, хто загинув на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

  Пам'ятаємо! Вшановуємо. Перемагаємо!

 

                 

  

      

  

 

           Заходи до Великодня

  

  У переддень Великодня господині прикрашають оселі, а вихованці НВК №3 вирішили прикрасити свій навчальний заклад, створивши  святкову атмосферу.

 

    

    

  

    

 Свято  майстерності,  таланту  і традицій

   Великодній тиждень триває. Сьогодні, дякуючи батькам, учням і вчителям, у нашому закладі відбулось справжнє свято  майстерності і таланту в традицій.

  Прекрасні роботи учнів, креативний підхід до оформлення виставок до Великодня створили неповторну атмосферу свята.

  Шануймо традиції та обряди, розвиваймо здібності та таланти!

  З прийдешніми святами усіх вітає шкільна родина НВК №3!!!

 

        

  

    

    

      

  

 

Конкурс

читців поезії  пам’яті Т. Г. Шевченка

«Кобзар і Україна»

В рамках святкування 207-ої річниці від дня народження українського поета і художника, класика української літератури, мислителя і пророка -Тараса Шевченка  9-10 березня вихованці НВК №3 взяли участь у міському огляді-конкурсі читців поезії  пам’яті Т. Г. Шевченка: «Кобзар і Україна», який відбувся у  онлайн-форматі.

 

За результатами оцінювання конкурсної комісії  Ірина Болюх, учениця 9-В класу НВК №3,  виборола   Ґран-прі і взяла участь в обласному конкурсі читців, де здобула вагому перемогу.

 

  

  

 

 

 

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей»

Ангеліна Решетняк, учениця 9-Б класу НВК №3  посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

 

 
 
 "Будьмо гідними" 

Учні 7-В та 6-В класів активні учасники та переможці Всеукраїнського дистанційного конкурсу "Будьмо гідними" від освітнього проєкту "Всеосвіта". Пишаємося вашими досягненнями
 
 

 

 

 

Тиждень здорового способу життя

“Молодь обирає здоровʼя”

 

    З 8 по 14 лютого у НВК пройшов Тиждень здорового способу життя “Молодь обирає здоровʼя”, з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, формування культури здоровʼя у підростаючого покоління.

   В рамках Тижня було проведено конкурс лепбуків “Аспекти здоровʼя”, конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт «Єдина краса-Здоровʼя» та «Активний і здоровий спосіб життя — запорука довголіття», спортивні змагання, ранкові зустрічі «Які риси характеру розвиває спорт».

  Найкращі роботи були представлені на міському етапі Тижня здорового способу життя. 

    Підсумки міського етапу: конкурс лепбуків — ІІ місце (7 класи), ІІІ місце (5-6 класи); конкурс пошуково-дослідницьких робіт — ІІ місце (Ковальська М., учениця 9 класу, та Сурдоленко К., учениця 11 класу).

 

 

День Героїв Небесної Сотні

 

З метою  вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення памʼяті Героїв Небесної Сотні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у НВК було проведено ряд заходів: лінійку пам'яті «Небесна Сотня у вирій полетіла»,  тематичні уроки, флешмоб “Янголята памʼяті”, акцію “Запали свічку памʼяті”.

Вихованці та педпрацівники НВК взяли  участь у щорічній всесвітній тихій акції “Ангели памʼяті”.

 

 

 

 

Акція “Запали свічку памʼяті”

 

До Дня вшанування жертв Голодомору 1932-1933 р.р. у НВК №3 було проведено загальношкільну акцію “Запали свічку памʼяті”.

 

Ми існуємо, бо памʼятаємо. Памʼятаємо про Голодомор.

 

 

Акція “ Патріот України”

 

   У жовтні  2020 року та лютому 2021 року учні НВК №3 провели благодійні акції  “Допомога для учасиків війни з Росією”. Педпрацівники та учні зібрали продукти, домашню консервацію, смаколики та намалювали патріотичні малюнки. Усе це передали Могилів-Подільській громадській організації учасників антитерористичної операції “Патріот України”

 
 
 
 
 
 
 
Конкурс виробів з природніх матеріалів " Осінній дивограй"
 
 
 
 
21 вересня Міжнародний День Миру
До відзначення Міжнародного Дня Миру приєдналися учні НВК №3. Унавчальному закладі відбувся флешмоб «Хай буде мир на всій Землі». Усі учні долучилися до колективної творчої справи «Голуб миру» - виготовлення голубів із паперу. Цей птах – це символ миру, а також бажання свідомого громадянина України жити в незалежній країні. Усі наші сподівання і мрії пов’язані з мирним майбутнім України.
 
 
 
У переддень Великодня

Могилів-Подільський Центр народної творчості запрошує на віртуальну екскурсію "Великодня писанка"
 

https://www.facebook.com/142505203004100/posts/605571643364118/ 

 

“День відкритих дверей “

у  Могилів-Подільському прикордонному загоні

 

 

З метою ціннісного ставлення до  суспільства і держави вихованці НВК 3№ взяли  участь у військово-патріотичному заході вшанування памʼяті полеглих воїнів та  ознайомились з роботою охоронців державного кордону.

 

День рідної мови

З метою ціннісного ставлення до себе, суспільства і держави проведено ряд заходів до Міжнародного дня рідної мови:

- мовознавчу гру «Все в ажурі!»;

- конкурс юних декламаторів «Рідна мова-мова солов’їна»;

- флешмоб “Мова ДНК нації”;

- конкурс малюнків “Люблю рідну мову”;

 

- квест “У пошуках рідного слова”

 

 

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

 

До Дня Героїв Небесної Сотні проведено загальношкільну лінійку-реквієм

 

“Вони полинули у небо за мене і за тебе..”

 

 

Протягом лютого-березня 2020 року адміністрація НВК №3 та 38 педпрацівників пройшли дистанційне навчання “Протидія та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти” та отримали вівдповідні  сертифікати.

 

 

Дня Безпечного Інтернету

 

 

До Дня Безпечного Інтернету 40 учнів НВК №3 взяли участь у Всеукраїнському конкурсі “Основи кібербезпеки”, 15 учнів зайняли призові місця

“Зіркові мрії — 2020”

 

23 та 24 січня учні НВК №3 взяли участь у щорічному міському конкурсі солістів-вокалістів та читців “Зіркова мрія — 2020”. У цьому році наші зірочки засяяли ще яскравіше:

І місце — Пестов Дмитро (молодша група, номінація “Вокал”);

І місце — Швець Артем ( старша група, номінація “Вокал”);

ІІ місце — Ващенко Ліліана ( старша група, номінація “Вокал”);

ІІІ місце — Скрипнік Олена (середня група, номінація “Вокал”);

І місце — Ващенко Ліліана ( старша група, номінація “Художнє читання”);

ІІ місце — Дмуховська Альона ( старша група, номінація “Художнє читання”);

ІІ місце — Болюх Ірина  (середня група, номінація “Художнє читання”).

 

 

101 річниця Соборності України

 

З метою виховання національної свідомості і людської гідності в підростаючого покоління, відродження паростків духовності, єдності родини, формування рис громадянина української держави та поглибленого вивчення історії, культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини до Дня Соборності України було проведено ряд заходів:

- учнями старших класів проведено історико-літературну композицію «Україна – соборна країна» в краєзнавчому музеї;

-  виховні години “22 січня- День Соборності України”;

- створення “Ланцюжка єдності”  учнями 3-А та 3-В класів.

 

Українська хустина- краса і душа українського народу”

 

7 грудня вчителі і вихованці НВК приєдналися до флешмобу “Зроби фото з хусткою”, приуроченого до Всесвітнього Дня української хустки

 

Місячник екологічного виховання

З метою формування в молоді активної життєвої позиції та почуття відповідальності за стан природного середовища, почуття дбайливого ставлення до навколишнього середовища, виховання любові і поваги до природи рідного краю  протягом листопада у НВК пройшов місячник екологічного виховання.

Класні керівники та вчителі-предметники творчо та креативно підійшли до підготовки та проведення заходів екологічного спрямування, формуючи в учнів почуття співпричетності, відповідальності; розуміння необхідності піклування про природу; готовність жити у злагоді з природою й у відповідності до її законів.

Протягом місяця було проведено такі заходи:

·         виховні години: “Прийми рішення. Я б...”, “Барви Дністра”, “Екологія крізь краплю води...”, “Від екології душі до екології природи”;

·         екологічний брейн-ринг “Земля наш спільний дім”;

·         гра-подорож “Здоровʼя природи-здоровʼя людини”, “Збережемо красу природи”;

·         години спілкування “Екологічні проблеми рідного краю”, “Природа наш дім”;

·         музично-літературна подорож “Подорож Країною Довкілля”;

·         засідання екологічного гуртка “Екологічні проблеми сучасності”

·         круглий стіл “Смітити не можна переробляти”;

·         усний журнал “Дністер — колиска дитинства”;

·         захист проектів “Норми та правила поведінкт на природі”;

·         міні-вистава для учнів 4 класу  “Нехай земля квітує всюди, природу бережімо, люди!”;

 

·                       виства французькою з перекладом для учнів 6-9 класів “Прекрасна квітка”.

 

 

Тиждень безпеки життєдіяльності

 

З метою формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризації  основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді,  розвитку в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; створення позитивної мотивації у школярів до вивчення правил безпечної поведінки в різних небезпечних ситуаціях в НВК №3 з  02.12.2019 по 06.12.2019 р. в НВК було організовано і проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

В рамках Тижня в  НВК були проведені такі заходи:

-  інструктивно-методична нарада при директорові щодо проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності;

-  бесіди та виховні години з учнями 1-11 класів з питань безпечної поведінки в зимовий період;

-  конкурс малюнків «Безпечна дорога до школи»;

- вікторини  на кращого знавця правил безпечної поведінки;

-  медсестрою  Головенко О.А. проведені практичні заняття на знання правил надання першої допомоги при нещасних випадках;

- в класних куточках поновлені пам’ятки з безпечної поведінки у зимовий  період.

 

 

 
«16 днів проти насильства»

 

З 25.11 по 10.12.19 у НВК №3  було проведено ряд заходів у рамках щорічної  акції   «16 днів проти насильства»
 
 

 

 

Виставка дитячих робіт "Українські обереги, символи"

 

 

 

З цікавістю до прикордонної служби

 

21 жовтня до управління Могилів-Подільського прикордонного загону завітали учні 11 класу НВК № 3.
Випускників, яких незабаром покличе в дорогу доросле життя, і перед якими постане вибір "Ким бути?", зацікавила професія охоронців кордону. 
"Останніми роками молодь почала активно цікавитися цією професією. Тож ми вирішили відвідати прикордонний загін, аби дізнатися про його діяльність та побувати за лаштунками служби", - поділилися з нами юнаки та дівчата.
Першим зустрічав школярів заступник начальника мобільної застави капітан Максим Карплюк. Зі знанням справи він розповів про завдання підрозділу, ознайомив юних відвідувачів зі зразками зброї та спецзасобів, які використовуються у службі.
Затим, юнаки та дівчата зустрілися з офіцерами відділу персоналу та професійної підготовки.
Підполковник Вячеслав Венгер та старший лейтенант Альона Макарова розповіли про те, за якими напрямками здійснюється робота з персоналом.
Про діяльність відділу управління службою школярі дізналися від його керівника - підполковника Сергія Марченка та старшого оперативного чергового капітана Антона Антала, які розповіли чимало цікавого про прикордонний менеджмент.
Окрім цього, учні ознайомилися з діяльністю Служби охорони здоров'я, поспілкувавшись з начальником служби старшим лейтенантом медслужби Альоною Герасименко.
Про особливості напрямків роботи, що стосуються правового забезпечення загону та набору на військову службу за контрактом розповіли начальник групи правового забезпення капітан юстиції Георгій Лобачов та фахівець Окремого регіонального центру комплектування ДПСУ прапорщик Віталій Коняга.
Завершилась зустріч відвідуванням Кімнати бойової слави військової частини. Ознайомившись з її експозиціями, молодь дізналася про героїчну історію Наддністрянського краю та формування на його теренах прикордонної варти.

 

 

18 жовтня

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

 

 

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у НВК №3 було проведено такі заходи:

 

1. Уроки обережності  “Не розмовляй з незнайомими людьми”  (1-2 класи);

 “Торгівля людьми. Незнайомці на дорозі. Правила поведінки” ( 3-4 класи).

 

2. Виховні години “ Дитина не товар” (5-6 класи); “Торгівля людьми — сучасний прояв рабства” ( 7- 8 класи).

 

3. Перегляд і обговорення відеороликів “Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей”, “ Життя на продаж”, “Рабство. Торгівля людьми в Україні” ( 9-11 класи).

 

4. Зустріч зі старшим інспектором Могилів — Подільського відділу поліції Бесарабець А.В. на тему6 “Торгівля людьми в Україні. Небезпеку видно не одразу” (6 клас); “Як поводитись з незнайомими людьми” (1-2 класи).

 

5. Флешмоб “Людина не товар” (7- 8 класи).

 

6. Тренінг з учнями 8 класу “Цінність людського життя не предмет торгівлі”

 

День Захисника Вітчизни

 

1.Посвята в козачата

 

14 жовтня  велике православне свято – Покрова Пресвятої Богородиці, цей жовтневий день був знаменним для запорізьких козаків, які вибирали старшин 14 числа. Власне, з 1999 року важлива дата в календарі свят іменувалася Днем українського козацтва.

10 жовтня   відбулась посвята в козачата пʼятикласників. Хлопці і дівчата  продемонстрували на скільки вони обізнані в історії, культурі України, а також наскільки вони фізично підготовленні.
 

2. Вшанування памʼяті загиблих захисників.

 

 

 

3. Екскурсії до прикордонної частини.

 

 

 

4. Зустрічі з учасниками АТО і волонтерами.

 

 

5. Вітальні листівки для воїнів ООС.

 

 

Акція “Турбота”

Щорічно до Дня людей похилого віку у НВК проходить акція “Турбота”. Усі вихованці НВК взяли участь у цьогорічній акції: зібрали продуктові набори та провідали одиноких людей похилого віку нашого мікрорайону. 

 

Осінній ярмарок

Вже традиційним заходом у нашому закладі став “Осінній ярмарок”. У цьому році осінь постаралась і подарувала багатий урожай.
Багатство природного матеріалу не залишило байдужими учнів 1-4 класів, проявивши усю свою майстерність і талант, вони підготували виставку робіт з природних матеріалів.
Учні 5-11 класів дивували присутніх різноманіттям страв, вмінням торгувати та рекламувати свою продукцію, дотримуючись звичаїв та традицій.
А який же ярмарок без розваг? Змагання з перетягування канату, з армрестлінгу, караоке та інше.
Усі присутні змогли поринути в ту далеку епоху й зазирнути на такий ярмарок, що відбувався кожної осені в українських містечках і великих селах.

 

Тиждень здоров'я 2019-2020

 

 

 

 

Перший дзвоник 2019-2020 н.р.

 

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька-Україна

Нас вітає всіх зі святом знань!

 

 

Дружня шкільна родина НВК №3 приймає у свої обійми 93 першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих! Щасливе майбутнє України!

 

 

 

 

Останній дзвоник 2019

 

Останній дзвоник у 2018-2019 н.р. пролунав 29 травня. На свято зібралась уся наша шкільна.  На святковій лінійці були присутні всі учні школи, вчителі, батьки, гості. Директор НВКС. Іванець  побажав усім присутнім гарного, приємного і яскравого відпочинку, неповторних і приємних вражень, незабутніх зустрічей, а випускникам – ще й успішного складання ЗНО й здійснення мрій; батькам – терпіння й гордості за своїх дітей. Випускники 11 класу щиро подякували вчителям і батькам за науку, доброту і віру в них.

Бажаємо всім гарного літа, веселих усмішок, миру, щастя, радості.

До зустрічі у вересні!

 

 Вишиванкова хода до площі Т.Г.Шевченка. 

 

 

Церемонія нагородження талановитих міським головою П. Бровком

 

Талант — це здатність те робити,

Чому тебе ніхто не вчив.

 

27 травня в НВК №3 відбувся зліт зоряних розсипів  інтелектуально та творчо обдарованих особистостей „Зірковий олімп”. На зоряному обрії нашої школи засяяли нові  зірочки, які об’єдналися у нові сузір’я:  “Відкриття року”, “Юних знавців”, “Юних дослідників”, «Сузір'я   танцю”, „Драматичне серце”, “Творче сузір’я”, «Юні олімпійці” та сузір‘я „Педагогів”. Це переможців міських, обласних, всеукраїнських та  міжнародних конкурсів та олімпіад.  Нам є ким пишатися, завдяки потужному потенціалу творчої та обдарованої учнівської молоді. Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області, України, її світовий авторитет. 

Акція “Серце до серця”

 

Вихованці НВК №3 завжди є активними учасниками щорічної акції “Серце до серця”. Не став винятком і цей рік.  ХІV Всеукраїнська акція “Серце до серця” проходила під гаслом “Дитяче серденько живи”. Впродовж квітня місяця учні збирали кошти  на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень. Сума збору склала 4510 грн.  Ми вдячні всім хто взяв участь у Всеукраїнській акції  “Серце до серця”.

 

Виховуємо патріотів!

 

У Могилів-Подільському прикордонному загоні значну увагу приділяють військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління. З цією метою вартові організовують Дні відкритих дверей, в рамках яких ознайомлюють молодь з роботою служб та підрозділів, історією загону, влаштовують зустрічі з учасниками бойових дій. 
24 квітня, у ході підготовки та відзначення Дня прикордонника, охоронці кордону зустрічали учнів 9-10-х класів міської школи № 3. Прикордонники на гостей чекали і, як слід, підготувались. Насамперед, розповіли про прикордонну службу та воїнів, котрі вартують державний рубіж, продемонстрували зразки зброї та роботу кінологічної служби. Затим дівчата та хлопці побували у автопарку військової частини, де зберігається автомобільна та спеціальна техніка. Неабияке захоплення викликав броньовик, який прикордонники отримали у 2017 році від Губернатора області Валерія Коровія. Школярі з цікавістю оглядали залізного велетня та фотографувались на згадку.
«Ми добре усвідомлюємо істину: любов до рідної землі, повагу до людей у військовій формі, розуміння їх ролі, як захисників, потрібно виховувати з юних років, - зазначає начальник загону полковник Ігор Тимчук. - До слова, за два останні роки у прикордонному загоні побувало понад тисячу юнаків та дівчат. Один з класів місцевої школи - гімназії ми урочисто прийняли в члени Клубу «Юні друзі прикордонників». Десятки військово-патріотичних заходів за участю воїнів-прикордонників було проведено нами в технікумах та коледжах, у школах та дитсадках. Отже, як бачите, ми прививаємо молодому поколінню не лише повагу до прикордонної служби, а й виховуємо справжніх патріотів Батьківщини».

 

 

 

 

Вистава «Ніч перед Різдвом» - початок театрального сезону

в Могилеві-Подільському!

 

4 квітня в Будинку школярів у рамках ІІ Міського фестивалю аматорського театрального мистецтва  колективом НВК №3 «Провесінь» представлено виставу «Ніч перед Різдвом». Феєрична музична комедія про неймовірні події в ніч на Різдво.  На глядачів чекали чудові перетворення та розіграші, нестримні пристрасті та дивовижні пригоди. Веселий кругообіг справжнього народного свята. Адже кожен із учасників приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, до музики, до театру.

Усі учасники театрального дійства виявили неабиякі акторські здібності і викликали в глядачів заслужені оплески. Нам приємно відзначити учнів-акторів нашої школи, які були нагороджені грамотами за виконання кращих ролей: Артема Швеця, Ліліану Ващенко, Олександра Войцехівського, Аліну Паламаренко, Кулак Марину, Дубову Ярославу, Мураховського Всеволода.
         Діти створили атмосферу різдвяного дива та подарували всім казковий настрій! Дякуємо юним акторам, їх наставникам та бажаємо натхнення, творчих успіхів!


 

 

Любити Україну - знати історію своєї маленької Батьківщини! 

 19 березня у місті Вінниці відбувся V обласний історико-краєзнавчий конкурс "Вінниччина: славетні та визначні сторінки минулого". Три учасника НВК №3 - три призера.

І місце - Дмуховська Альона в номінації "Історичне минуле краю: визначні сторінки та відомі особистості" (Керівник Стаднійчук А. О.) ІІ місце  - Швець Артем в номінації "Вінничина та вінничани у революційних подіях сучасності та боротьбі з агресією". (Керівник Кордонська А. В.), Чичірко Єлизавета нагороджена відзнакою журі за оригінальне дослідження в напрямі "Духовна культура Поділля" (Керівник Кордонська А. В.)

 Вітаємо переможців та їх наставників!!!

 

 

Мова – єднає націю, народ у єдине ціле

Ми одержали у спадок одну з найчарівніших та найдавніших у світі мов.  Це великий духовний  скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. До його відзначення долучилася вся шкільна родина НВК №3  м. Могилева – Подільського. Цей день був підпорядкований єдиній виховній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство української мови.

Учителями-словесниками було організовано та проведено цікаві заходи: квест «Порятунок красуні Морфології», інтелектуально-розважальну гру «Мова єднає усіх», імпресію-меседж «Золоте серце української – батьківської й материнської…», бліц-турнір «Вивчайте, любіть свою мову», літературно-музичну композицію «Мова калинова – диво барвінкове», флешмоб «Українська – мова єднання», ярмарок крилатих висловів «Народ скаже, як зав’яже», виставку книг «Читай українською! Спілкуйся українською!».

Тематичні заходи проходили змістовно та цікаво, а передувала цьому копітка й творча робота, тому що всі до них готувалися заздалегідь. Наші учні є справжніми шанувальниками рідного слова, знавцями його бездонної скарбниці. В цей день вони поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Тож бажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!

 

День Героїв Небесної Сотні

 

20 лютого у НВК було проведено ряд заходів з метою вшанування  памʼяті  Героїв Небесної Сотні:

 

1  Лінійку-реквієм  вшанування памʼяті Героїв Небесної Сотні для учнів 7-11 класів

2 Виховні години “Земний уклін вам, воїни-герої”, “Небесна Сотня.

      Герої не вмирають”, “Реквієм Небесній Сотні” (6-8 класи);  уроки мужності        “ У  їхніх серцях жила Україна” (2 - 5 класи).

3 Участь у конкурсі малюнків  “Діти за Мир”, приуроченого  5-тій річниці

  Євромайдану ( Конгрес-центр “Український Дім” м. Київ )  ( 1-5 класи)

4 На початку лютого вихованці НВК №3 взяли активну участь у загальноміській акції “ Смаколики учасникам ООС (АТО)”

 

 

Конкурс “Новорічна витинанка”

 

З 17 по 21 грудня у НВК було проведено конкурс на найкращу новорічну витинанку

        Андріївські вечорниці
13 грудня у НВК №3, з метою виховання поваги та любові до традицій українського народу, до народної пісні, минулого рідного краю та прагнення зберегти звичаї та обряди, було проведено Андріївські вечорниці  для учнів 7-11 класів   
                                                   
                                                         
                                                        Вітаємо переможців!!!

13 жовтня у Кам’янці — Подільському відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс “ART LAND FEST” , у якому  учень НВК №3 Швець Артем здобув перемогу в номінації “естрадний вокал”..

21 жовтня -  Гран-прі у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв       “Єднаємо серця”  у м. Вінниці у номінації “естрадний вокал”... 26 жовтня І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі “Барвиста осінь” м. Київ.

І якщо для Артема це був не перший конкурс такого рівня, то для дев’ятирічного Дмитра Пестова — дебют. Вдалий дебют:  І місце  у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецт “ Єднаємо серця” у м. Вінниці у номінації “естрадний вокал ІІІ вікова категорія”.

 

З 26 листопада по 11 грудня 2018 року вихованці НВК №3 взяли участь у

щорічній акції        «16 днів проти насильства»

1.  «Один день в помаранчевому кольорі»

2. Виставки малюнків дітей та учнівської молоді «Моє право на життя»

3  Години спілкування: «Запобігання торгівлі людьми», «Шляхи вирішення конфліктів», «Посієш вчинок – виросте звичка». Уроки толерантності: «Доброзичливі стосунки з оточуючими», «Не будь байдужим», «Здоров’я – найбільша цінність у житті»
 
 
 
 
 
 
 Тиждень здоров’я “Здорова дитина — здорова нація”

 

 

З 10 по 14 вересня в НВК №3 пройшов тиждень здоров’я.  Вихованці змогли проявити свої фізичні , інтелектуальні та творчі здібності. Дізналися багато цікавої та корисної інформації про здоровий спосіб життя як сучасних українців, так і наших предків. 

1 Загальношкільна ранкова зарядка
 

 
2 "Паркан здоров'я"
 
 

 
3 Спортивні змагання 
 
 

1 вересня 2018 року

 

Розквітають посмішки навколо,

Радісно луна веселий сміх,

Це моя найкраща в світі школа

Зустрічає школярів усіх.

Шкільна родина поповнилась 102 першокласниками

   

 ДЕНЬ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ 

  Акція "Дари осені - на передову"

       

 

"Посвята в козачата" 

   До Дня святої Покрови та Дня українського козацтва стало традицією в НВК приймати в козачата учнів 5-х класів.

            

      

 

Зустрічі з учасниками АТО

      

      

 

 Екскурсії до прикордонної частини

      

            

 

 

Виставка малюнків "Моя Україна" до Дня художника 

(09 по 13 жовтня)

      

      

 

Фотовиставка "Усе прийшло на білий світ,

 щоб жити, щоб дарувати радість і красу"

   З 05 по 13 жовтня в НВК було представлено фотороботи учнів до Всесвітнього дня захисту тварин.

       

 

 

Тиждень протипожежної безпеки

   В рамках тижня протипожежної безпеки з 02 по 06 жовтня проведено години спілкування, виставка газет та екскурсії до Могилів – Подільського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

      

      

          

            

 

 

29 вересня День вчителя,

День учнівського самоврядування

      

                   

 

 

 Виставка "Дари осені"

   26 вересня учні 1-11 класів продемонстрували свої творчі здібності представивши роботи на виставці осінніх композиція "Дари осені".

          

           

          

 

 

Акція "5 картоплин"

   До Міжнародгного дня людей похилого віку та Дня ветерана протягом вересня було проведено Акцію "5 картоплин". Учні зібрали овочі, крупи, макаронні вироби і роздали їх людям похилого віку та ветеранам, що проживають у нашому мікрорайоні.

      

 

 

Свято Першого дзвоника 1 вересня