Сторінка практичного психолога

Головна » Сторінка практичного психолога

 

 

Діти і війна:

поради дорослим 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оn-line вебінар

 « Як організувати ефективний дистанційний психологічний супровід учасників освітнього процесу – алгоритм дій практичного психолога та соціального  педагога»

 

7 грудня 2020 року працівники соціально-психологічної служби НВК № 3  Гнатюк Ірина Сергіївна та Фельчин Тетяна Вячеславівна взяли участь у on-line вебінарі « Як організувати ефективний дистанційний психологічний супровід учасників освітнього процесу – алгоритм дій практичного психолога та соціального  педагога». Вебінар проводився  працівниками  навчального- методичного центру психологічної служби  системи освіти  Вінницької області Козачишиною Вікторією Вікторівною та Адамчук Людмилою Леонтівною. На вебінарі  були розглянуті такі питання : - особливості дистанційного навчання;

-найефективніші ресурси для взаємодії психологічної служби з учасниками навчально-виховного процесу;

- платформи  та сервіси дистанційного навчання  Google-Meet як зручний та сучасний інструмент, який допоможе обмінюватись ресурсами під час відеозустрі.

 

В практичній частині онлайн-вебінару  учасники співпрацювали один з одним, використовуючи  Jamboard та Google –календар.