Про нас

Головна » Про нас

 

Війни та революції, які не обходили стороною Поділля, залишали по собі руйнацію. Та тим-то і сильна наша земля, що в час затишшя люди одразу бралися за відбудову з думкою про майбутнє. Так, у 1926 році була заснована семирічна школа №3 по проспекту Жовтневої революції, 110/2. Розташовувалась школа в 3-х одноповерхових будинках. Приміщення були пристосовані до навчальних класів. Діти із задоволенням відвідували школу. І навіть старі шкільні корпуси не затьмарювали дітям радість навчання. Викладали предмети справжні фахівці, які відкривали школярам цілий всесвіт.

З плином часу міняються вимоги, санітарні норми до навчальних закладів.

У 1981 році держава подарувала дітям нову сучасну простору триповерхову школу, яка була побудована за рік. В ній створені всі умови для всебічного розвитку учнів: це і світлі класи, спортивна та актова зала, кабінети фізики та хімії, їдальня …

З 19.07.2016 року – Навчально-виховний комплекс №3 "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільнийнавчальний заклад" м. Могилева – Подільського Вінницької області. Мова освітнього процесу: українська.

НВК №3 – навчальний заклад для дітей різного інтелектуального рівня розвитку. Педагогічний колектив НВК продовжує кращі традиції класичної освіти, одночасно впроваджуючи інноваційні підходи та технології навчання. Плідно працює над проблемою «Створення атмосфери творчої міжособистісної взаємодії суб’єктів навчально-виховного процесу в умовах компетентісного підходу в освіті».

Школа формує в учнів цілісну систему знань з базових предметів, забезпечуючи психологічний та емоційний комфорт для кожної дитини. В основі виховної роботи реалізовуються такі напрямки:

  • виховуємо свідомого громадянина-патріота;
  • людину, здатну і готову вчитися впродовж життя;
  • людину з відповідальним ставленням до власного здоров'я.

Педагогічний колектив  прагне, щоб школа була для кожного маленькою державою Людяності, Доброти, Гуманізму, Творчості, щоб наші випускники на все життя засвоїли – якщо хочеш бути щасливим, дотримуйся золотого правила: розум у голові, чесність у серці, здоров'я в тілі, докладає максимум зусиль для всебічного та гармонійного розвитку школярів, надаючи їм повний спектр наукових базових знань.

У школі працюють гуртки різного спрямування: природничі, математичні суспільно-гуманітарні, художньо-естетичні (образотворче, ужиткове, музичне мистецтво). Ми пишаємося "Зразковим аматорським колективом" - ансамбль домристів (керівник - Дичук О.В.).

Школярі займають призові місця як на олімпіадах з базових дисциплін, так і в різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях.

Дирекція, педагогічний та учнівський колективи докладають максимум зусиль, щоб рекреації, класні кімнати, їдальня, спортивна та актова зали були затишними, сучасними …

У 2016 році школі виповнилося 90 років старій та 35 - новій. Це багато чи мало. Багато, тому педколектив гордий за випускників (вчителів, лікарів, інженерів, бізнесменів, державних управлінців, юристів і просто чудових людей). Мало, тому що історія НВК ще пишеться.

У липні  2021 року на базі закладу створено Ліцей № 3, рішенням сесії № 261 Могилів-Подільської міської ради Вінницької області від 30.06.21р.

У ліцеї навчається 798 учнів у 31 класах, педагогічний колектив складається із 53 досвідчених фахівців: 30 вчителів мають вищу кваліфікаційну категорію, 7 - І категорію, 6 - ІІ категорію, 7 - спеціаліст та 3 - бакалавр. Із них:    6 – вчителів-методисти, 19 – старші вчителі, 3 вчителі нагороджені значком "Відмінник освіти".